Tag Tasarım Hakkında

Tag Tasarım İnşaat; mimari proje, iç tasarım ve uygulama alanında uzmanlaşmıştır. 2012 yılında iş hayatına atılan Mimar Battal Altınok tarafından kurulan Tag Tasarım İnşaat yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli kurulan Tag Tasarım İnşaat; konut, otel, yurt ve sosyal tesis kompleksi vb. binaların proje ve inşaatını yapmaktadır. Tag Tasarım İnşaat edindiği tecrübelerle portföyünü ve faaliyet alanlarını yurt içi ve yurt dışında  bitirdiği ,halen devam etmekte olan projelerini sürdürmeye ve daha modern tasarım ve uygulamalarla ile müşteri portföyünü  genişletmeyi hedeflemektedir.

Güçlü gelenek, mutlu gelecek felsefesiyle Tag Tasarım İnşaat ileriye doğru emin adımlarla yürümek ve sektöre artı değer katmak için kuruldu.

Vizyon

Tag Tasarım İnşaat’ın vizyonu uluslar arası kalite standartlarında uygulama ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olmak.

Misyon

Tag Tasarım İnşaat’ın misyonu güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Yönetim Kültürü

Tag Tasarım İnşaat’ın ortak vizyon ve çalışma prensiplerine sahip ekip oluşturarak onlarla birlikte büyümeyi hedefleyen yönetim kültürüne sahip olmak.

 

Faaliyet Konularımız

-Proje Hizmetleri

-İnşaat Uygulama Hizmetleri

-Proje Müşavirlik Hizmetleri

-Mali Danışmanlık ve Firma Değerleme Hizmetleri

Projeniz mi var?

Bizimle hemen iletişime geçin hayalinizdeki projenizi gerçekleştirelim.