KURUMSAL


Tag Tasarım İnşaat; mimari proje, iç tasarım ve uygulama alanında uzmanlaşmıştır. 2012 yılında iş hayatına atılan Mimar Battal Altınok tarafından kurulan Tag Tasarım İnşaat yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli kurulan Tag Tasarım İnşaat; konut, otel, yurt ve sosyal tesis kompleksi vb. binaların proje ve inşaatını yapmaktadır. Tag Tasarım İnşaat edindiği tecrübelerle portföyünü ve faaliyet alanlarını  yurt içi ve yurt dışında genişletmeyi hedeflemektedir.

Güçlü gelenek, mutlu gelecek felsefesiyle Tag Tasarım İnşaat ileriye doğru emin adımlarla yürümek ve sektöre artı değer katmak için kuruldu.

 

Vizyon

Tag Tasarım İnşaat’ın vizyonu uluslar arası kalite standartlarında uygulama ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olmak.

Misyon

Tag Tasarım İnşaat’ın misyonu güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Yönetim Kültürü

Tag Tasarım İnşaat’ın ortak vizyon ve çalışma prensiplerine sahip ekip oluşturarak onlarla birlikte büyümeyi hedefleyen yönetim kültürüne sahip olmak.

 

Tag’ın Kilometre Taşları

2012

Battal Altınok İstanbul Maltepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. S.S. Sinan Kent Konut Yapı Koperatifi ile 952 adet konut projesinde üniversite zamanları yaz aylarında staj yapıp mezuniyetten sonra tamamlanması sürecinde şantiye şefliği yaptı. Mekân ı Sümer 2’nin mimari müellifliğini ve projesini çizdi.

2013

Mekân ı Sümer 1 projesinde iç malzeme seçimini ve dış cephe tasarımını tamamladı. Mekân ı Gül projesinde şantiye şefliği ve mimari proje tadilatı yaptı. Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde Yeşil Park Evleri 1. Etap 192 adet konut ve 88 yataklı otelin iç malzemelerin seçimi ve tasarımını yaptı. Altınok Yapı Ltd. Şti. firmasını satın almıştır.Mekân ı Köşk projesin de iç malzeme seçimini ve dış cephe tasarımını yaptı. Altınok Yapı ile kendi yap sat projesi Mekân ı Esenyurt’u şantiye şefliğini de yaparak 18 ayda bitirmiştir. Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde Yeşil Park Evleri 2. Etap 192 adet konut şantiye şefliğini yapmıştır.

2014

Yine Altınok Yapı ile yap sat projesi Mekân ı Talas 73 adet 1+1 daire 18 ayda bitirmiştir. Yılmaz Altınok ve Hamdi Eloğlu villalarının mimari röleve projesini üstlenmiştir. Niğde üniversite kampüsü içerisinde 2000 kişilik öğrenci yurdu ve sosyal tesisin mimari proje çizimini yapmış ve şantiye şefliğini yürütmüştür